ana sayfa burun estetik burun ucu estetiği nefes darlığı septorhinoplasti burun revizyonu burun tasarımı iletişim
Yaptığım Operasyonların Avantajları

1- Cerrahi işlem zarif bir şekilde uygulandığından dolayı doku hasarı en aza indirilmiştir. Doku hasarı az olduğu zaman komplikasyon riski azalır, ödem az oluşur ve hızlı iyileşme söz konusudur.

2- Nefes darlığı düzeltilmeside aynı anda gerçekleştirilir. Cilt kesimi yapılmadığı için iz kalmaz ve ameliyat sonrası burun ucu hissizliği daha çabuk şekilde geçer.

3- Kırma işleminden kaynaklanan kemik ve yumuşak doku parçalanmaları olmaz ve aşırı burun kemeri oyulması riski ortadan kalkar. Bu sistemin milimetrik uygulamalara izin vermesi nedeni ile net tasarım elde etmek mümkündür.

4-Burun orta duvarı eğriliklerinin (septum deviasyonu) tam düzeltilmesi mümkün olmaktadır. Bunun sayesinde ameliyat sonrası nefes darlığı burun tıkanıklığı sıkıntısı yaşanmaz ve ameliyat tekrarının oranı sıfıra kadar düşer.

5- Yaptığımız operasyonlarda yöntem zenginliği ve uygulama yeteneği söz konusu olduğundan dolayı tasarıma yönelik çalışma mümkün olmaktadır. Genelde kişiler birinci ameliyatın sonucunu beğenmediği için ikinci operasyonu göze alırlar ancak bu yöntemde tek bir seansta sonuç elde edildiği için ikinci operasyona gerek kalmaz.

6- Yaptığımız operasyonlarda dokular korunur, milimetrik ve net işlem yapıldığı için doku defekti oluşturulmaz. Doku defekti oluşmadığı zaman görünüm doğallığı kayıp olmaz.


  Diğer Konular
* Burun Estetiği
* Burun Estetiği Hakkında Sık Sorulanlar
* Revizyon Burun Operasyonları
* Nefes Darlığı (Septorhinoplasty)

* Burun Ucu Estetiği

* Hasta Resimleri

* Hakkımda
* Sorularınızı Cevaplıyorum

Linkler: Sağlık - Burun Estetiği - Estetik - Burun Estetiği - Estetik - Burun EstetiğiEstetik  - Estetik